Розробка спеціальних програм, як механізм реалізації державної гарантії
Програма “Продуктивне учнівство”.
Ця програма повинна бути розрахована на учнів загальноосвітних шкіл, які не мають професії і не бажають. Або не змогли поступити на професійне навчання і шукають роботу за допомогою служби зайнятості.
Програма “Стажування”.
Програма орієнтована на сприяння працевлаштуванню випускників учбових закладів, які закінчили навчання і отримали кваліфікацію, по спеціальності отриманих знань.
Програма “Новий старт”.
Програма повинна бути розрахована, передусім, на випускників професійних і вищих учбових закладів у випадках, якщо отримана ними професія або спеціальність не знаходять попиту на ринку праці, і передбачати можливість їх професійної переорієнтації і перепідготовки відповідно до їх інтересів, здібностей і стану здоров'я.
Перелік можливих спеціальних програм зайнятості і професійної підготовки молоді може бути розширений або скорочений.
Реалізація таких програм дозволить забезпечити реальний механізм реалізації державної гарантії представлення працездатної молоді першого робочого місця і створити чітку систему працевлаштування різних груп молоді. [18].
Інші статті по менеджменту
Процес прийняття та класифікація управлінських рішень
Необхідність виділення окремих етапів у процесі прийняття
рішень та їх зміст багато в чому залежать від характеру вирішуваної проблеми.
Градацію рішень, що приймаються, за чисельністю альтер ...
Оцінка майбутньої і теперішньої вартості грошових потоків під час проведення стратегічного аналізу
Однією з найважливіших умов успішного керування фінансами підприємства й одержання максимального прибутку є стратегічний аналіз і планування його діяльності.
Це, у свою чергу, дозволяє визначити факт ...
Оцінка персоналу
Останнім часом усе більше уваги приділяється діловій оцінці персоналу як при прийманні на роботу, так і в процесі її виконання - це викликано такою потребою, як забезпечення більше якісних результатів ...