Вдосконалення обліку за допомогою придбання нового устаткування
Характеристики обладнання
Переоблік в магазині проводиться уручну і саме по цьому займає велику кількість часу- 14 годин. Оскільки на час переобліку магазин закривається і торгівля припиняється, підприємство не отримує прибуток, а фактично терпить збитки. Це оплата оренди приміщення, енергоресурсів, оплата праці персоналу. Наше завдання прискорити технологічний процес і зменшити витрати. Це не складно зробити, якщо придбати ручний сканер штрих кодів Cipher Lab 1021. Контактний сканер штрих коду Cipher 1021, найбільш популярний, в модельному ряду CipherLab.
Його особливість надзвичайно низьке енергоспоживання і висока надійність, підтверджена багаторічним досвідом успішної експлуатації в українських умовах, а також досить висока швидкість ськанірованія- 80 сканувань в секунду! Ручний сканер штрих-кодів Cipher Lab 1021 коштуе 3500 грн. та мае гарантію якості від виробника три роки.
Функціональні характеристики
Тип сканера – світлодіодний, ручний
Джерело випромінювання видимий червоний діод (довжина хвилі 660 нм)
Глибина поля сканування (дальність сканування) 0 - 15 мм
Ширина поля сканування 67 мм
Мінімальна ширина елементу коду 0.125 мм
Швидкість сканування 80 сканувань в секунду
Типи прочитуваних кодів все поширені штрих-коди
Звукова індикація - регульований оператором сигнал успішного прочитування
Фізичні характеристики
Розміри 48х167х71 мм
Маса 130 г (без кабелю)
Умови експлуатації
Допустима вологість 20% .90% без конденсації
Витримує падіння з висоти 1метр
Сканер під’єднується до комп’ютера, в який, в свою чергу, необхідно занести весь асортимент товару та його роздрібні ціни. При роботі, сканер зчитує інформацію зі штрихкода та передає інформацію про товар до комп’ютера, який і проводить математичний підрахунок кількості товару.
Покладаючись на наявні дані ми можемо порахувати економічний ефект від впровадження цього устаткування.
Розрахунок й аналіз показників ефективності технологічних процесів
Економічну ефективність (як абсолютну, так і порівняльну) оцінюють шляхом розрахунку й аналізу комплексу показників, що доцільно розділяти на групи різними факторами.
Основою розрахунків варіантів є методика оцінки ефективності, однак:
а)при необхідності абсолютної оцінки розраховують показники для кожного окремого варіанта (і автономні, і результуючі), а розглянуті варіанти порівнюють показниками економічного ефекту й ефективності;
б)при порівняльній оцінці для кожного варіанта автономні показники розраховують так само, як і при абсолютній оцінці, а результуючі - шляхом порівняння автономних показників базового та нового варіантів.
Показники розраховують для кожного варіанта окремо і поділяють на основні (капітальні вкладення, собівартість робіт, зведені витрати) і додаткові (трудомісткість робіт, чисельність виконавців і т. ін.).
Основні результуючі показники представлені двома групами - абсолютними показниками економічної ефективності й відносними показниками економічної ефективності.
Основним підсумковим показником є показник економічного ефекту:
- при абсолютній оцінці - це розмір прибутку від реалізації продукції (робіт) що залежить від застосування розглянутої техніки і розраховується за варіантом без порівняння з іншими;
- при порівняльній оцінці - це економія витрат (додатковий прибуток) І порівнянні нового варіанта з базовим.
Показники економічного ефекту погоджують із календарними періодами життєвого циклу техніки і технології, а також із кількістю комплектів техніки передбачуваних до виробництва.
З урахуванням цих факторів розрізняють ефекти:
- від використання варіанта техніки і застосованої технології при заданому річному обсязі робіт EN і за термін служби ENT;
Інші статті по менеджменту
Аналіз ефективності управління персоналом бази відпочинку Чорноморка
Перехід до ринкової економіки вимагає від підприємства підвищення ефективності виробництва, конкурентоспроможності продукції, робіт і послуг на основі впровадження досягнень науково-технічного прогрес ...
Організаційно-економічне обґрунтування діяльності підприємства з виробництва макаронних виробів
На сьогоднішній день в Україні все більше розвивається
підприємницька діяльність, адже Україна отримала статус країни з ринковою
економікою. Все більше людей хочуть випробувати долю ...
Особливості обслуговування споживачів у спеціалізованих підприємствах ресторанного господарства
Перша частина курсової освітлює загальні поняття організації
обслуговування ресторанного господарства, підготовка та процес обслуговування.
На сьогоднішній день існують багато галузей в ...