Основні техніко-економічні показники діяльності компанії «People.net»

Мережа PEOPLEnet планує до кінця 2008 року надати можливість 89,2% населення України користуватися зв'язком третього покоління 3G. Мережа охопить усі обласні центри й основні автомобільні магістралі, забезпечивши своїх клієнтів високошвидкісним мобільним інтернетом та зв'язком принципово нового рівня. На сьогоднішній день в Україні тільки PEOPLEnet пропонує послуги зв'язку 3G, будучи першою компанією, яка відкрила для українського ринку переваги цієї технології (рис. 2.4).

— існуюче покриття,

— плановане покриття до кінця 2007 року.

Рис. 2.4 Покриття PEOPLEnet в Україні

Щоб отримати доступ до всіх можливостей зв'язку третього покоління, потрібен не звичайний GSM-телефон, а особливий пристрій, що підтримує стандарт 3G. Це може бути стаціонарний телефон чи мобільний, а також 3G PCMCIA-карта чи 3G USB-модем для виходу в Інтернет. Ці пристрої призначено для швидкісної передачі великих обсягів інформації, що стає доступною клієнтам мережі PEOPLEnet. Вибір типу пристрою залежить від бажаних функцій.

Якщо потрібна мобільність, традиційний голосовий зв'язок та доступ до Інтернету в одному наборі, то вибір — мобільний телефон 3G. Вихід в Інтернет з ноутбуку в будь-якій точці покриття мережі потребує 3G PCMCIA-карти чи 3G USB-модему. Якщо ж необхідно створити робоче місце зі стаціонарним комп'ютером, Інтернетом та телефоном, обирайте стаціонарний апарат 3G для голосового зв'язку, а також 3G USB-модем для вашого комп'ютера.

ТОВ “Телесистеми України” проводить ефективну науково-технічну політику з орієнтацією на впровадження новітніх технологій. Напрямки науково-технічного забезпечення діяльності товариства визначаються з урахуванням рівня розвитку інфокомунікаційних технологій і ринкового попиту на сучасні інформаційні та телекомунікаційні послуги. Пріоритетні питання розглядаються Науково-технічною радою товариства, з актуальних напрямків виконуються науково-дослідні розробки, серед яких:

¯ розгортання мережі мобільного зв’язку третього покоління (3G);

¯ надання послуг широкосмугового доступу до Інтернет;

¯ впровадження оптичних технологій передавання інформації на телекомунікаційних мережах товариства;

¯ аналіз потенціалу об’єктів права інтелектуальної власності;

¯ побудова мережі наступного покоління (NGN);

¯ впровадження на мультисервісних мережах доступу товариства технології пасивних оптичних мереж (PON);

¯ заміщення старих і створення нових телекомунікаційних послуг.

З метою забезпечення ефективного розвитку, компанія сприяє широкому залученню працівників до інноваційної діяльності. Так, у товаристві нараховується 4 187 раціоналізаторів, протягом року було подано 5 762 раціоналізаторські пропозиції, сумарний економічний ефект від їх впровадження становить 3 533 тис. грн. (табл 2.1).

Перейти на сторінку: 1 2 3 4 5


Інші статті по менеджменту

Процесні теорії мотивації
Ефективність виробничо-господарських та управлінських процесів у кінцевому підсумку визначається не тільки цілями, правильно визначеними плановими орієнтирами чи якісно розробленими ріше ...

Культура управління на прикладі підприємства Житомирський облавтодор
Вихідні дані: З метою підвищення ефективності праці, здійснення ціле направленої кадрової політики в області матеріального та морального стимулювання співробітників, проведення атеста ...

Реінжиніринг, як важливий напрям інноваційної діяльності ОВС в умовах жорстокої конкуренції на ринку товарів і послуг
У сучасних умовах господарювання зростає роль інноваційного розвитку. Опора на інновації є тим єдино можливим шляхом, який дозволить забезпечити сталий розвиток підприємств. У зв’язку з цим особ ...

Розділи